Layout Builder Events Blocks (1.2.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información

en: Locations
gl: Ubicacións
