Layout Builder Events Blocks (1.2.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Manual
lv: Manuāli

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par

en: Upcoming
lv: Gaidāmie
