Layout Builder Events Blocks (1.3.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Configuration
es: Configuración

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Related content
es: Contenido relacionado

en: Apply
es: Aplicar

en: Installation
es: Instalación

en: About
es: Acerca de

en: Locations
es: Ubicaciones

en: Upcoming
es: Próximos
