Layout Builder Events Blocks (1.3.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Asc
eu: Goraka
