Layout Builder Events Blocks (1.3.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Manual
ja: 手動

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Apply
ja: 適用

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: Locations
ja: 場所

en: Asc
ja: 昇順
