Layout Builder Events Blocks (1.3.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Asc
ar: تصاعدي
