Layout Builder Events Blocks (1.3.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Manual
vi: Thủ công

en: Related content
vi: Nội dung liên quan

en: Apply
vi: Áp dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Asc
vi: Tăng dần
