Layout Builder Events Blocks (1.3.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
