Layout Builder routing (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Layout
id: Tata letak

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Discard changes
id: Membuang perubahan

en: Save layout
id: Simpan tata letak

en: The layout has been saved.
id: Tata letak sudah disimpan.

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
