Layout Builder routing (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Language code
ja: 言語コード

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Save layout
ja: レイアウトを保存

en: The layout has been saved.
ja: レイアウトを保存しました。

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
