Layout Builder routing (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Layout
ru: Макет

en: Language code
ru: Код языка

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Save layout
ru: Сохранить макет

en: The layout has been saved.
ru: Макет был сохранён.

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
