Layout Builder routing (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Layout
uk: Макет

en: Language code
uk: Код мови

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Save layout
uk: Зберегти макет

en: The layout has been saved.
uk: Макет було змінено.

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
