Layout Builder routing (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Discard changes
pt: Descartar alterações

en: Save layout
pt: Salvar disposição

en: The layout has been saved.
pt: O layout foi salvo.
