Layout Builder routing (1.0.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Discard changes
de: Änderungen verwerfen

en: Save layout
de: Layout speichern

en: The layout has been saved.
de: Das Layout wurde gespeichert.
