Layout Builder routing (1.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Layout
fr: Mise en page

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Discard changes
fr: Annuler les changements

en: Save layout
fr: Enregistrer la mise en page

en: The layout has been saved.
fr: La mise en page a été enregistrée.
