Layout Builder routing (1.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Layout
pl: Układ

en: Language code
pl: Kod języka

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Save layout
pl: Zapisz szablon

en: The layout has been saved.
pl: Szablon został zapisany.

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
