Layout Builder routing (1.0.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Layout
ca: Disposició

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Save layout
ca: Desa la disposició

en: The layout has been saved.
ca: S'ha desat la disposició.
