Layout Builder routing (1.0.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Language code
da: Sprogkode

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Save layout
da: Gem layout

en: The layout has been saved.
da: Layoutet er blevet gemt.

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
