Layout Builder routing (1.0.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Layout
es: Diseño

en: Language code
es: Código de idioma

en: Discard changes
es: ¿Descartar cambios?

en: Save layout
es: Guardar diseño

en: The layout has been saved.
es: El diseño ha sido guardado.
