Layout Builder routing (1.0.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Layout
nl: Lay-out

en: Language code
nl: Taalcode

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Save layout
nl: Layout opslaan

en: The layout has been saved.
nl: De lay-out is opgeslagen.
