Layout Builder routing (1.0.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Save layout
tr: Yerleşimi kaydet

en: The layout has been saved.
tr: Düzen kaydedildi.

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
