Layout Builder routing (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Language code
sv: Språkkod

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Save layout
sv: Spara layout

en: The layout has been saved.
sv: Layouten har sparats.
