Layout Builder routing (1.0.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Layout
he: פריסה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: The layout has been saved.
he: הפריסה נשמרה.
