Layout Builder routing (1.0.5) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Content
rm: substanza

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Discard changes
rm: mutaziuns bittar vadè

en: Save layout
rm: impaginaziun arcunar

en: Layout Builder
rm: impaginaziun
