Layout Builder routing (1.0.6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Discard changes
pt: Descartar alterações

en: Save layout
pt: Salvar layout

en: The layout has been saved.
pt: O layout foi salvo.

en: Layout Builder
pt: Construtor de Layout
