Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Published
eu: Argitaratua

en: Limit
eu: Muga

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: - Any -
eu: -Edozein-
