Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Limit
fa: محدوده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
