Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Status
he: מצב

en: Published
he: מפורסם

en: Limit
he: גבול

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: - Any -
he: - הכל -
