Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Limit
hi: सीमा

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: - Any -
hi: -कोईभी-
