Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Published
it: Pubblicato

en: Limit
it: Limite

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
