Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Published
ja: 掲載

en: Limit
ja: 制限

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
