Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Published
ru: Опубликовано

en: Limit
ru: Предел

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
