Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Published
vi: Đã công bố

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: - Any -
vi: - Tất cả -
