Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Published
ar: منشور

en: Limit
ar: حد

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: - Any -
ar: - اختر -
