Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Published
ca: Publicat

en: Limit
ca: Límit

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
