Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Published
da: Udgivet

en: Limit
da: Grænse

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
