Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Limit
de: Begrenzung

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: - Any -
de: - Alle -

en: <strong>Language:</strong> @language
de: <strong>Sprache:</strong> @language
