Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Limit
el: Όριο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
