Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Published
et: Avaldatud

en: Limit
et: Limiit

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: - Any -
et: - Kõik -
