Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: État

en: Published
fr: Publié

en: Limit
fr: Limite

en: Unpublished
fr: Non publié

en: - Any -
fr: - Tout -
