Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Published
gl: Publicado

en: Limit
gl: Límite

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: - Any -
gl: - Calquera -
