Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Limit
id: Batas

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
