Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Limit
lt: Limitas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
