Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Published
lv: Publicēts

en: Limit
lv: Limits

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
