Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Published
pl: Opublikowane

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
