Layout Builder Settings Report (1.0.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Published
pt: Publicado

en: Limit
pt: Limite

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: - Any -
pt: - Qualquer -
