Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení
