Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.10) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: About
et: Programmist

en: Job title
et: Amet
