Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.10) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: About
uk: Про модуль
