Layout Builder Staff Members Blocks (1.0.11) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: About
ru: Информация

en: Job title
ru: Должность
